فروشگاه آسو پی وی سی

فروشگاه آسو پی وی سی  با اخذ نمایندگی تجاری محصولات Boyut , Roma و چسب گرانول در سال ۱۳۸۸ در حوزه صنایع چوب  به ویژه در نوار ملامینه , نوار اتویی لبه چسبان و از همه مهمتر نوار pvc و روکش پی وی سی فعالیت خود را شروع کرده است . آسو پی وی سی در اوایل سال ۹۰ بر اساس تصمیمات هیئت مدیره تصمیم به گسترش دایره فعالیت شد که در نهایت موفق به اخذ نمایندگی تجاری محصولات شرکت ها و کارخانه های معتبر Victor  , Mavi و Tece شد . با فروش محصولات شرکتهای معتبر آسو پی وی سی توانست خود را در بین مشتریان این حوزه معرفی کند از طرفی خدمات پس از فروش و مشاوره موقع خرید موجب محبوبیت ما شده است . سعی خواهیم کرد در آینده محصولات خود را گسترش دهیم و بتوانیم از این رو خدمات متفاوتی را ارائه نماییم . از محصولات پر فروش فروشگاه آسو پی وی سی می توان به نوار ملامینه , روکش pvc , نوار اتویی لبه چسبان و نوار pvc اشاره کرد .

در ادامه گسترش فعالیت تجاری فروشگاه آسو پی وی سی در سال ۱۳۹۴ انواع نوار ۱۸ میل و نوار فرامید را به محصولات خود اضافه کرد .

در فروشگاه آسو پی وی سی تمامی محصولات خود را با کامل ترین و متنوع ترین رنگها ارائه می کند از طرفی کیفیت بالای محصولات ما در بین مشتریان زبان زد شده است . رضایت مشتریان برای ما در اولویت قرار دارد .

فروشگاه آسو پي وي سي در پاييز سال ١٣٩٨ اقدام به واردات روكش پي وي سي از كشور تركيه با برند پلاسكو plasko نمود و هم اكنون روكش پلاسكو با كيفيت درجه ١ و تنوع بالا به طور انحصاري در اختيار اين مجموعه ميباشد .

مشتریان عزیز می توانند با سفارش محصولات آسو پی وی سی و انتخاب رنگ خاص از بین سمپلها در مدت کمتر از ۱۵ روز mach color می شود و سفارش تحویل داده خواهد شد. فرایند سفارش در دفتر ترکیه واقع در استانبول  به صورت عمده و خرده پذیرفته می شود و در نهایت تحویل مشتریان عزیز می گردد . در خواست مشتری اولویت کاری ماست و هر محصولی را درخواست کند در اسرع وقت انجا م سفارش خواهد شد.

فروشگاه آسو پی وی سی با عرضه محصولات با کیفیت به همراه خدمات پس از فروش عالی تمام مشتریان خود را راضی نگهداشته است . امید می رود هر روز دایره فعالیت خود را با درخواست های مشتریان خود گسترش دهیم و همیشه بهترین خدمات را ارائه نماییم هدف ما جلب رضایت قلبی شماست .

با تشکر

مدیریت فروشگاه آسو پی وی سی